Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki matur 2011 w internecie

Utworzony przez qwe, 29 czerwca 2011 r. o 17:44 Powrót do artykułu
Przez pewien czas były. Sporo moich znajomych się załapała i sprawdziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paulina napisał:
No z Łodzi jestem. https://wyniki.komisja.pl/ tutaj miałam wyniki
Jak to ? ja nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też jestem z Łodzi ale u mnie wyników jeszcze nie ma:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Jak to ? ja nie mam
Ja tez nie :/ A o ktorej godz sprawdzalisice ze byly? W Lodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hu....a z tego ... ja jestem zalogowana a wyników nie mam ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 20 było. teraz to mi też nie wchodzi. Ale przedtem były. Przynajmniej już wiem, że zawaliłam matmę i czeka mnie sierpień. ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewka napisał:
hu....a z tego ... ja jestem zalogowana a wyników nie mam ;/
no ja tez nie..ale napisane jest ze o godzienie 12 w nocy powinnny byc..zobaczymy jeszcze 45 min ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ja Gorąco Całuje Wszystkie Dziewczynki xD :*** Tez jestem maturzysta, ale wogole sie tym nie przejmuje Bedzie co bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stresujecie sie?? ja bardzooo.. przez ta jeb... matme.. od razu jak bd miec wyniki w lodzkim to napiszcie!! i jak wam poszlo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
no ja tez nie..ale napisane jest ze o godzienie 12 w nocy powinnny byc..zobaczymy jeszcze 45 min ;/
Odliczamy? :/ stres jak ch**! wolalabym sie uprzedzic przed pojsciem do szkoly..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy pierdo..... jak można sprawdzać wyniki matur jaki klucz ja nic ze szkoły nie dostałem żadnego hasła itp:( A chciałbym już wiedzieć bo strasznego mam stresa:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://demotywatory.pl/3219854/Takie-tam ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardziej się stresuje niż samej matury, oby było dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jestem zła że nie sprawdziłam o 20:/ dali nam chyba te hasła po to żeby nas zdenerwować... dajcie znać jak beda w Łodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja radziłbym wam pójść spać i jutro przejść się do szkoły, bez sensu jest takie czekanie skoro i tak połowa osób pisze, że nie ma szans się zalogować, dzięki wam osoby które słabo napisały będą mogły już o północy zepsuć sobie wakacje..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już znam wyniki, jakimś cudem zdałam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oke kraków jak się zalogujecie to piszcie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo! odliczamy.. bo ja sie w chu.. boje .. jak nie zdam to chujowe bede miala wakacje..i nie dostane autka..;/ a jak zdacie to od razu jutro idziecie do skzoly po swiadectwa ..myslicie ze juz beda??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ORIENTUJE SIE KTOS GDZIE MOZNA SPRAWDZIC WYNIKI Z MATURY DLA RADOMIA??? NIE MOGE TEGO W GOOGLACH ZNALEZC, HEPL!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
Ja już znam wyniki, jakimś cudem zdałam:)
Skąd jestes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...